Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodsza/y Księgowa/y

ASB Poland Sp. z o.o.

Powstańców Śląskich 2

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Ewidencja dokumentów księgowych w systemie finansowo-księgowym (faktury zakup i sprzedaż, wyciągi bankowe, rozliczenia podróży służbowych i inne),

  • Wystawianie faktur,

  • Komunikacja z klientami biura w celu uzyskania informacji lub otrzymania dokumentów,

  • Uzgadnianie sald kont księgowych oraz analiza rozrachunków z dostawcami i odbiorcami,

  • Wspieranie Księgowych i Starszych Księgowych podczas zamknięć miesiąca oraz rocznych rozliczeń,

  • Praca pod nadzorem Starszych Księgowych.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B1,

  • Absolwent/-ka lub Student/-ka ostatnich lat studiów,

  • Kierunek studiów: Rachunkowość, Finanse, Ekonomia lub podobne,

  • Umiejętność analitycznego oraz logicznego myślenia,

  • Zamiłowanie do pracy z liczbami oraz Excelem,

Mile widziane

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w księgowości, najmilej widziane w biurze rachunkowym (praktyka, staż lub praca).

To oferujemy

  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, zajęcia sportowe, imprezy integracyjne, bony na zakupy, lekcje językowe),

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole,

  • Przyjazne środowisko pracy,

  • Szkolenia przygotowujące do wykonywania obowiązków,

  • Stabilność zatrudnienia,

  • Pracę w systemie hybrydowym (biuro w okolicach Arkad Wrocławskich)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

ASB Poland jest częścią międzynarodowej grupy świadczącej usługi outsourcingu księgowości, doradztwa podatkowego, płac oraz usług korporacyjnych. Mamy biura w Polsce, Czechach, Słowacji i na Węgrzech.

Przewiń do profilu firmy