Oferta pracy

Młodsza/y Księgowa/y z jęzkiem duńskim

Infosys Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Codzienny kontakt telefoniczny lub mailowy z klientem w sprawie terminujących się faktur/płatności

  • Bieżąca analiza spływu należności - alokowanie spłat i wyjaśnianie niezgodności

  • Analizowanie kont klientów w programie SAP

  • Przygotowywanie raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne

  • Zadania administracyjne związane z dokumentami procesowymi (faktury, odliczenia, nadpłaty)

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w księgowości lub w obsłudze klienta

  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane wykształcenie kierunkowe np. finanse, rachunkowość, ekonomia)

  • Znajomość jezyka angielskiego oraz duńskiego minimum na poziomie B2

  • Otwartość na współpracę z klientem

  • Dobra organizacja czasu pracy

  • Dokładność i rzetelność

To oferujemy

  • Możliwość współpracy z międzynarodowym klientem

  • Program szkoleń przygotowujących do pracy na stanowisku

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz udziału w interesujących projektach międzynarodowych,

  • Pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, dopłaty do biletów do kina/teatru)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • kursy i szkolenia

  • bonus półroczny

  • Multisport

  • bonus świąteczny

  • możliwość pracy zdalnej (podczas pandemii)

Etapy rekrutacji
1

CV analysis

2

Call with the Recruiter

3

Tests/Language verification

4

Videoconference with the future supervisor

5

Final decision

Infosys Poland Sp. z o.o.

Infosys Poland - who we are?

Our Polish unit employs 2,300 highly qualified professionals, providing BPM. HRO and ITO services for 27 clients from all around the world in over 28 languages. Our key areas of services are tax management, master data management, finance & accounting, sourcing & procurement, business transformation projects and audit services.

Przewiń do profilu firmy