Oferta pracy

Młodsza/y Księgowa/y

My Center S.A

  • Zabrze

    Zabrze, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem formalnym i rachunkowym

  • księgowanie faktur kosztowych

  • księgowanie dokumentów zakupu

  • sporządzanie przelewów bankowych

  • księgowanie wyciągów bankowych

  • księgowanie dokumentów związanych z rozliczeniami z kontrahentami

  • rozliczanie otwartych pozycji dla dostawców oraz odbiorców

  • księgowanie rozliczeń międzyokresowych kosztów

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych

  • księgowanie dokumentów magazynowych

  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami

  • analiza sald wybranych kont księgowych

Nasze wymagania

  • 2 lata doświadczenia zawodowego w pełnej księgowości

  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i podatków oraz umiejętność poruszania się w przepisach prawa

  • wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu rachunkowości

  • dobra organizacja czasu pracy, samodzielności, odpowiedzialność, terminowość i skrupulatność

  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • pełną wyzwań pracę w szybko rozwijającej się firmie

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • umowę o pracę

  • zatrudnienie w przyjaznym, zaangażowanym i nastawionym na sukces zespole

  • dbamy o zdrowie oraz aktywność sportową - dofinansujemy kartę benefit sport

  • pracujemy w niebanalnym, pełnym pasji zespole - niekorporacyjna atmosfera to nasz wyróżnik

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

MY CENTER S.A. jest znanym i cenionym, pracodawcą. Posiadamy ogólnopolską dynamicznie rozwijającą się w branży AGD RTV sieć sklepów oraz jeden z największych sklepów internetowych w Polsce. MY CENTER to szansa na ciekawą pracę dla osób przedsiębiorczych, kreatywnych i otwartych na innych ludzi. Stabilne warunki pracy i ciągły rozwój Firmy umożliwiają najbardziej ambitnym i zaangażowanym pracownikom realizację swoich planów zawodowych.

Przewiń do profilu firmy