Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodsza/y specjalistka/a ds. marketingu

EsoleoO firmie

  • aleja Wyścigowa 6, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Esoleo

aleja Wyścigowa 6

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • udział w prowadzeniu mediów społecznościowych,

  • monitorowanie działań konkurencji i trendów konsumenckich,

  • przygotowywanie materiałów reklamowych,

  • zarządzanie komunikacją z klientami,

  • przygotowywanie komunikacji wewnętrznej,

  • analiza przeprowadzanych działań oraz raportowanie powierzonych zadań,

  • analizowanie danych marketingowych i sprzedażowych,

  • analizowanie i modyfikowanie strony internetowej,

  • aktywna współpraca z innymi osobami w obrębie firmy oraz partnerami zewnętrznymi m.in. agencja kreatywna, agencja mediowa,

  • obsługa i dbanie o poprawne funkcjonowanie stosowanych narzędzi online marketingu,

  • znajomość narzędzi typu brand24 oraz senuto będzie dodatkowym atutem

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zakresie:

  • obszaru marketingu min. 1 rok,

  • współpracy z agencjami reklamowymi i graficznymi,

  • planowania i wdrażania akcji promocyjnych, obejmujących wiele kanałów komunikacji,

  • wiedzy dotyczącą e-mail marketingu,

  • dobrej organizacji swojej pracy.

To oferujemy

  • dowolne formy zatrudnienia,

  • zdobycie doświadczenia przy realizacji prestiżowych projektów,

  • wszelkie niezbędne narzędzia pracy,

  • pakiet benefitów – po okresie próbnym,

  • pracę w przyjaznej atmosferze.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • opieka stomatologiczna

  • kawa / herbata

Esoleo

Zespół ESOLEO tworzą pasjonaci. Dbamy o rozwój w trosce o środowisko. ZajmujeMY się instalacjami fotowoltaicznymi oraz oświetleniem od wielu lat. Nasze bogate doświadczenie gwarantuje profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych przez nas usług. W rozwoju wspierają nas nowe technologie.

Jesteśmy częścią Grupy Polsat, w skład której wchodzą m.in.: Cyfrowy Polsat, Polkomtel – operator sieci Plus, Telewizja Polsat, Netia oraz IPLA. Najbliższy okres to dynamiczny rozwój firmy i dostępności naszych usług. To my wyznaczamy standardy bezpieczeństwa i jakości na rynku fotowoltaicznym.

Entuzjastycznie patrzymy w przyszłość, którą sami tworzymy.

Dołącz do nas, wspieraj nasze działania na rzecz środowiska naturalnego i rozwoju, razem z nami wyznaczaj trendy

i standardy nowoczesnych stylu życia.

Przewiń do profilu firmy