Oferta pracy

Młodsza/y Specjalistka/a ds. Sprzedaży Szkoleń

Francuski Instytut Gospodarki Polska Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Francuski Instytut Gospodarki Polska Sp. z o.o.

Filtrowa 75

Warszawa

Francuski Instytut Gospodarki Polska (www.figpolska.pl) firma doradztwa strategicznego oraz organizator prestiżowych szkoleń dla najwyższej kadry zarządzającej z zakresu strategii, finansów, marketingu i organizacji przedsiębiorstw z ponad 20-letnim doświadczeniem

pilnie poszukuje do pracy w kameralnym biurze w centrum Warszawy:

Twoje zadania:

  • Aktywne telefoniczne pozyskiwanie nowych i obsługa dotychczasowych Klientów.
  • Badanie potrzeb Klientów w celu doboru adekwatnych usług z oferty firmy.

Czego oczekujemy?

  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów i umiejętności pracy w zespole.
  • Wysokiej kultury osobistej i dobrej dykcji.
  • Zaangażowania w wykonywanie powierzonych zadań.
  • Sumienności, dobrej organizacji pracy własnej.
  • Nastawienia na realizację celów sprzedażowych indywidualnych i zespołowych.
  • Znajomości pakietu MS Office.
  • Nie wymagamy doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy.
  • Mile widziani studenci studiów zaocznych.

Co oferujemy?

  • Umowę zlecenie
  • Wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjny system premiowy
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • Stałe godziny pracy
    (pn-pt, 8-16 lub 9-17)
  • Dogodny dojazd (skm, km, wkd, tramwaj, autobus)
  • Biuro 10-15 minut
    od Dw. Centralnego
  • Możliwość udziału w szkoleniach FIG Polska

Zainteresowanych współpracą prosimy o przesłanie CV, klikając w przycisk: APLIKUJ.

Pierwszy etap rekrutacji odbywa się zdalnie – poprzez wideokonferencję.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy