Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodsza/y specjalistka w Dziale Księgowości.

Sterion s.c.O firmie

  • Wał Miedzeszyński 388
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Sterion s.c.

Wał Miedzeszyński 388

Warszawa

Grupa Sterion Sp. z o.o. to firma działająca w handlu elektronicznym od 12 lat. Prowadzi kilkanaście sklepów internetowych oraz salon sprzedaży stacjonarnej w Warszawie.

Opis stanowiska:

  • pomoc w dziale księgowym
  • wystawianie faktur, wstawianie faktur kosztowych
  • księgowanie, rozliczanie transakcji
  • obsługa programów grupy Insert (Subiekt, Rachmistrz, itp)
  • pilnowanie dokumentacji
  • stany magazynowe
  • archiwizowanie dokumentów

Wymagania:

  • podstawowe doświadczenie w dziale księgowości
  • DOSKONAŁA organizacja pracy
  • komunikatywność
  • SAMODZIELNOŚĆ i szybkość w podejmowaniu decyzji
  • POZYTYWNE nastawienie do pracy i obowiązków

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat na umowę o pracę lub inną preferowaną formę zatrudnienia
  • pakiet medyczny

Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ.

Ogłoszenie archiwalne