Oferta pracy

Młodszy/a Asystent/ka Administracyjny/a

QUEISSER PHARMA POLAND SP. Z O.O.O firmie

QUEISSER PHARMA POLAND SP. Z O.O.

Nefryt Office Center

Warszawa

Nasze oczekiwania, czyli jeśli:

  • Umiesz i lubisz pracować w zespole, jesteś zaangażowany/a i masz wiele pomysłów
  • Jesteś odpowiedzialny/a za powierzone Ci zadania
  • Masz doświadczenie na podobnym stanowisku – SUPER J
  • Jesteś dobrze zorganizowany/a
  • Twój angielski jest na poziomie komunikatywnym, zarówno w mowie i piśmie
  • Znasz obsługę urządzeń biurowych, w tym pakiet Excel (znajomość do tabel przestawnych)
  • Masz łatwość nawiązywania relacji, wysoką kulturę osobistą i cechuje Cię dokładność i terminowość
  • Przestrzegasz zasad etyki w codziennej pracy
  • Jesteś otwarty/a na zmiany i poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań na zajmowanym stanowisku pracy

Nie czekaj, zapoznaj się z zakresem obowiązków i APLIKUJ !

Twoimi zadaniami będą:

Kompleksowa obsługa recepcyjna i administracyjna biura, czyli:

  • Obsługa recepcji i połączeń telefonicznych
  • Zarządzanie i ewidencja korespondencji przychodzącej oraz wysyłka korespondencji wychodzącej
  • Organizacja podróży służbowych (rezerwacje noclegów i biletów PKP/lotniczych, taksówek)
  • Realizacja zamówień na artykuły spożywcze i biurowe
  • Obsługa logistyczna spotkań wewnętrznych i zewnętrznych (rezerwacja i/lub przygotowanie sal konferencyjnych, zamawianie cateringów
  • Udział w procesie przygotowywania faktur do księgowania - zgodnie z obowiązującymi zasadami.
  • Przyjmowanie gości i obsługa spotkań wewnętrznych
  • Koordynacja prawidłowego przepływu informacji w firmie
  • Prace związane z obsługą administracyjną biura
  • Utrzymanie porządku i estetycznego wyglądu recepcji, sal konferencyjnych i ogólnej przestrzeni biurowej

W zamian oferujemy:

  • Umowę o pracę – na początek na okres próbny
  • Ciekawą i dynamiczną pracę w międzynarodowej firmie
  • Wsparcie różnorodnych działów
  • Dobry start zawodowy
  • Zebranie cennych doświadczeń w branży farmaceutycznej
  • Pracę w młodym i energicznym zespole
  • Szeroki pakiet świadczeń dodatkowych, m.in: opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy, owocowy tydzień i wiele więcej

Kim jesteśmy:

Queisser Pharma to międzynarodowa firma rodzinna, działająca w ponad 60 państwach na całym świecie, kótrej siedziba znajduje się we Flensburgu, w północnych Niemczech.

Od dziesiątek lat firma Queisser Pharma wraz z jej wiodącymi markami Doppelherz i Protefix, jest symbolem troski i dbałości o zdrowie.

Misją Queisser Pharma jest promowanie zdrowego trybu życia i kompleksowego dbania o zdrowie i dobre samopoczucie klientów.

Produkujemy szeroką gamę produktów klasy premium służących ochronie zdrowia. Wszystkie nasze produkty odznaczają się wysoką jakością spełniając najbardziej rygorystyczne normy i cieszą się dużym zaufaniem wśród klientów. Za nasz cel uważamy stałe rozpoznawanie aktualnych potrzeb naszych klientów i dostosowywanie się do nich.

Odwiedź naszą stronę i dowiedz się więcej: https://www.queisser.pl !

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy