Oferta pracy

Młodszy/a Asystent/ka Biura

Cersanit S.A.

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa Biura Zarządu – prowadzenie kalendarza spotkań, organizacja i obsługa spotkań, rozliczanie delegacji, organizacja podróży służbowych, współpraca z hotelami itp.

  • Koordynowanie obiegu dokumentów (nadzór nad poprawnością, rejestracja i archiwizacja), weryfikacja poczty, kontakty z dostawcami.

  • Anonsowanie spotkań i obsługa połączeń przychodzących.

  • Współpraca z klientami wewnętrznymi.

  • Koordynacja bieżących spraw administracyjno-biurowych.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.

  • Komunikatywność i nastawienia na współpracę.

  • Umiejętność ustalania priorytetów.

  • Bardzo dobra znajomość MS Office i urządzeń biurowych.

  • Język angielski na poziomie min. B1.

  • Czynne prawi jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Wsparcie zespołu na każdym etapie zatrudnienia.

  • Możliwość nauki języków obcych w godzinach pracy.

  • Bezpłatną siłownię i zajęcia fitness w budynku firmowym.

  • ZFŚS – „wczasy pod gruszą”, dofinansowanie do świąt.

  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenia grupowe) na preferencyjnych warunków.

  • Krótsze piątki – dłuższe weekendy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • siłownia w biurze

  • dofinansowanie wypoczynku

  • jeden krótszy dzień pracy

Głównym przedmiotem naszej działalności jest produkcja i dystrybucja wyrobów wykorzystywanych do aranżacji łazienek i wyposażenia wnętrz: produktów ceramiki sanitarnej, płytek ceramicznych, wanien, mebli łazienkowych oraz innych artykułów około łazienkowych. Naszymi wiodącymi markami są Cersanit i Opoczno.

Nie każdy wie, że Cersanit to międzynarodowa firma z polskim kapitałem. Zatrudniamy pracowników w kilku krajach europejskich (przede wszystkim w Polsce, Ukrainie, Rumunii, Niemczech i Wielkiej Brytanii), w wielu z nich mamy swoje zakłady produkcyjne, a głównym kierunkiem naszej zagranicznej sprzedaży są kraje Europy Wschodniej (Ukraina) oraz Unii Europejskiej (m. in. Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Irlandia, Szwecja, Dania). Docieramy ze swoją ofertą również na rynki Bliskiego Wschodu, Azji Środkowej i Afryki Północnej.

Przewiń do profilu firmy