Oferta pracy

Młodszy/a Asystent/ka projektanta instalacji sanitarnych

Dalkia Polska Solutions Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa zlecenie
  • Asystent

Firma Dalkia Polska Solutions oferuje swoim klientom kompleksowe usługi związane z infrastrukturą techniczną obiektów komercyjnych i przemysłowych. W zakresie naszej działalności znajduje się doradztwo, projektowanie, realizacja, serwis oraz obsługa techniczna budynków. Nasze usługi świadczymy na terenie całej Polski oraz za granicą.

Obecnie do naszego biura poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy/a Asystent/ka
projektanta instalacji sanitarnych
Miejsce pracy: Łomianki / Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie obliczeń projektowych;
  • Opracowywanie rysunków instalacji sanitarnych w różnych fazach projektu;
  • Edycja oraz przygotowanie dokumentacji projektowej;
  • Tworzenie dokumentacji powykonawczych;
  • Udział w wizjach lokalnych na projektowanych aranżacjach/budynkach.

Wymagania:

  • Zaangażowanie i otwartość na współpracę;
  • Ukończony 2 rok studiów w zakresie Inżynierii Środowiska bądź pokrewnych;
  • Dobra znajomość programu AUTOCAD;
  • Mile widziana znajomość branżowego oprogramowania wspomagającego projektowanie instalacji sanitarnych;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w rozwijającej się spółce należącej do międzynarodowej grupy kapitałowej;
  • Pracę w młodym, przyjaznym i zaangażowanym zespole;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Imprezy integracyjne;
  • Pyszną kawę :)
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV klikając w przycisk aplikowania.
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".
Informujemy, że Administratorem danych jest Dalkia Polska Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Łomiankach przy ul. Kolejowej 49.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy