Oferta pracy

Młodszy Doradca/Młodsza Doradczyni ds. Sprzedaży

Grupa Pracuj

3 4004 200 brutto / mies.
  • Warszawska 18, Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Warszawska 18

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • obsługa i rozwój aktywnych Klientów w ramach przyznanego portfela (kontakt mailowy i telefoniczny)

  • rozwijanie portalu Pracuj.pl poprzez aktywną sprzedaż wybranych produktów i usług u Klientów Biznesowych z przydzielonej bazy (kontakt mailowy i telefoniczny)

  • rozwijanie potencjału aktywnych Klientów Pracuj.pl poprzez definiowanie ich potrzeb i dopasowywanie rozwiązań skrojonych na miarę ich oczekiwań

  • aktywne poszukiwanie nowych Klientów

  • realizacja założonych planów sprzedaży, która ma wpływ na wysokość Twojej premii

  • bieżąca i bezpośrednia obsługa posprzedażowa Klientów poprzez kontakt mailowy i telefoniczny

  • budowanie trwałych relacji i lojalności u Klientów

Nasze wymagania

  • minimum 1 rok doświadczenia w aktywnej sprzedaży do Klientów Biznesowych

  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

  • umiejętność rozwijania sprzedaży

  • umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych z Klientami

  • nastawienie na cel sprzedażowy i jego realizacja

  • Samodzielność i umiejętność organizacji własnej pracy opartej na priorytetach

  • motywacja i zdolność szybkiego uczenia się

To oferujemy

  • umowa o pracę na czas określony (18 miesięcy)

  • premia kwartalna uzależniona od wyników

  • wynagrodzenie podstawowe + premia (uwzględnione w widełkach podanych w ogłoszeniu)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • inicjatywy dobroczynne

  • wewnętrzne i zewnętrzne działania rozwojowe

  • premia

Etapy rekrutacji
1

Spotkanie online - scenka

2

Spotkanie online z Liderem Zespołu Sprzedaży