Młodszy/a Konsultant/ka Biznesowy/a w zespole rekrutacji stałej

ManpowerGroup

  • Głogowska 31, Grunwald, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Głogowska 31

Grunwald

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż usługi rekrutacji stałej w wybranej specjalizacji

  • Prowadzenie projektów rekrutacji stałej przy wsparciu mentora oraz zespołu centrum wyszukiwania talentów

  • Rozwój biznesu poprzez analizę rynku, mapowanie i wyszukiwanie szans biznesowych

  • Realizacja celów biznesowych i wyznaczonych KPI

  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami, przygotowywanie ofert oraz negocjowanie warunków współpracy

  • Inicjowanie działań zwiększających efektywność procesów sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży usług - super jeśli masz doświadczenie w pracy w call center, lubisz rozmawiać z klientem i badać jego potrzeby. Świat rekrutacji poznasz u nas.

  • Zainteresowanie branżą HR i chęć doskonalenia warsztatu rekruterskiego - nauczymy Cię jak sprzedawać usługę klientowi tak, by zbudować z nim profesjonalną współpracę

  • Komunikatywność i profesjonalna postawa w kontakcie z klientem i kandydatem

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 - im pewniej czujesz się w kontakcie w języku angielskim, tym łatwiej będzie Ci osiągać wyznaczone cele mogąc prowadzić rozmowy z klientami i kandydatami anglojęzycznymi

  • Umiejętności efektywnego zarządzania własnym czasem oraz powierzonymi zadaniami

  • Motywacji do rozwoju w agencji doradztwa personalnego i pracy na wyznaczonych celach

  • Podejścia z 'otwartą głową' do zadań i własnej inicjatywy oraz proponowania usprawnień procesów

  • Chęci stania się częścią zgranego i wspierającego się zespołu.

To oferujemy

  • Wprowadzimy Cię w branżę rekrutacyjną, nauczymy warsztatu rekrutera i stworzymy dla Ciebie szerokie możliwości rozwoju kariery zawodowej w branży

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę + motywujący system premiowy

  • Pracę w dynamicznym, przyjaznym środowisku, w firmie o międzynarodowej strukturze

  • Możliwość rozwoju w ramach struktur naszej organizacji, zarówno poziomego jak i pionowego

  • Wdrożenie umożliwiające pełną samodzielność i znajomość oferty ManpowerGroup

  • Bogatą ofertę rozwojową obejmującą tematykę rekrutacji, sprzedaży, prawa pracy oraz umiejętności miękkich - regularna oferta szkoleń i treningów przygotowywanych przez naszych trenerów, którą na bieżąco rozwijamy w oparciu o potrzeby zgłaszane przez naszych pracowników

  • Dużą samodzielność w działaniu i otwartość na Twoją inicjatywę

  • Możliwość obejmowania dodatkowych funkcji w obrębie zespołu i nie tylko

  • Pakiet benefitów - opieka medyczna, karta Multisport na preferencyjnych warunkach, program zniżkowy ManpowerGroup Premium, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, platforma MyBenefit, dodatkowe dni wolne za staż pracy w naszej organizacji.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

ManpowerGroup to firma doradztwa personalnego, dostarczająca Innowacyjne rozwiązania dla rynku pracy na całym świecie z ponad 70-letnią historią. Jedną z naszych wartości są Ludzie. Sukces naszej firmy zawdzięczamy Pracownikom, których profesjonalizm i zaangażowanie codziennie umacniają naszą pozycję lidera. To dzięki nim ManpowerGroup w Polsce rozwija się tak prężnie. Jeżeli jesteś osobą zmotywowaną, zaangażowaną, lubisz wyzwania i cenisz zgrany zespół – Twoje miejsce jest wśród nas.

Przewiń do profilu firmy