Oferta pracy

Młodszy/a Księgowy/a (Accounts Payable)

arvato FinanceO firmie

  • Uniwersytecka 13, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

arvato Finance

Uniwersytecka 13

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za procesy księgowe w obszarze zobowiązań, w tym:

  • Kontrola poprawności danych oraz uzgadnianie niezgodności księgowych

  • Księgowanie faktur (praca z systemem SAP)

  • Ustalanie sald kont

  • Vendor Master Data Management

  • Obsługa zapytań klienta oraz korespondencji wewnętrznej

  • Przygotowywanie danych w celach raportowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w obszarze finansów/ rachunkowości

  • Min. rok doświadczenia zawodowego w obszarze księgowym

  • Umiejętność czytania ze zrozumieniem dokumentacji w języku angielskim oraz/ lub w języku niemieckim

  • Dokładność i sumienność w realizacji zadań

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (MS Excel)

  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem

  • Rozwinięte umiejętności analityczne

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość pracy w pełnym wymiarze lub na część etatu

  • Zróżnicowany pakiet benefitów dla każdego pracownika (prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet kafeteryjny, grupowe ubezpieczenie na życie)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Wstępny wywiad telefoniczny

2

Spotkanie

Arvato Polska jest częścią międzynarodowego koncernu Bertelsmann. Od lat jesteśmy liderem rynku w zakresie kompleksowych usług outsourcingowych.

Przewiń do profilu firmy