Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy/a księgowy/a

TASOMIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

TASOMIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Środkowa 89

Biskupice Ołoboczne (pow. ostrowski)

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za całość lub część procesów księgowych,

  • Prowadzenie pełnej księgowości – terminowa i poprawna ewidencja księgowa, dekretowanie dokumentów,

  • Kontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym zgodnie z obowiązującymi przepisami rachunkowymi i podatkowymi ,

  • Weryfikacja i uzgadnianie sald kont księgowych z kontami księgi głównej,

  • Sporządzanie raportów okresowych do centrali firmy,

  • Uczestnictwo w przygotowywaniu zamknięć miesiąca, kwartału oraz roku,

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem oraz archiwizacją dokumentacji księgowej,

  • Współpraca w zakresie przygotowania i weryfikacji raportów finansowych.

Nasze wymagania

  • Minimum 1 letniego doświadczenia zawodowego na stanowisku Księgowego,

  • Znajomości ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych,

  • Mile widziana praktycznej znajomości obsługi oprogramowania księgowo-finansowego AX Dynamics oraz dobrej znajomości MS Excel,

  • Mile widziana znajomość zagadnień SSE

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego umożliwiającej komunikację w mowie i piśmie,

  • Umiejętności zarządzania czasem i dotrzymywania wyznaczonych terminów,

  • Chęci uczenia się i otwartość na zmiany,

  • Doskonałego zmysłu organizacyjnego i rozwiniętych kompetencji analitycznych i interpersonalnych,

  • Samodzielności w działaniu oraz umiejętności pracy indywidualnej i zespołowej.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie

  • Możliwość aktywnego uczestnictwa w rozwoju firmy

  • Możliwość zdobycia nowej wiedzy oraz rozwoju zawodowego

  • Przyjazną atmosferę pracy