Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy/a Księgowy/a

NU-MED GRUPA S.A.

  • Królewiecka 146, Elbląg
    Elbląg, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Królewiecka 146

Elbląg

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie faktur zakupowych do systemu księgowego, kontrola dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym,

  • Kontrola i analiza importowanych dokumentów z systemów zewnętrznych takich jak SALDEO,

  • Wsparcie Samodzielnych Księgowych w obsłudze firm na pełnej księgowości,

  • Przygotowanie zestawień pod sprawozdawczość,

  • Inne prace księgowe, zlecone przez bezpośredniego przełożonego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe – finanse, księgowość, rachunkowość,

  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego w księgowości,

  • Doświadczenie w pracy z różnymi systemami księgowymi (mile widziana znajomość programu – ENOVA),

  • Bardzo dobra obsługa komputera i pakietu Office (Excel, Word),

  • Dyspozycyjność i dobra organizacja pracy,

  • Samodzielność i odpowiedzialność,

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, tj. wykazywać się rzetelnością, dokładnością,

  • Posiadanie umiejętności analitycznych.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o długoletniej tradycji,

  • Umowę o pracę,

  • Pracę w atmosferze współpracy, w ambitnym, profesjonalnym i dynamicznym środowisku pracy,

  • Możliwość rozwoju i szkoleń.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Grupa NU-MED to sieć wyspecjalizowanych placówek medycznych, w których diagnozujemy i leczymy pacjentów z chorobą nowotworową. Wiodącym leczeniem ośrodków w Elblągu, Katowicach, Tomaszowie Mazowieckim i Zamościu jest radioterapia. Leczymy kompleksowo, ponieważ każdy z naszych ośrodków ściśle współpracuje z sąsiadującymi podmiotami leczniczymi. W jednym miejscu pacjent ma dostęp do poradni onkologicznej, diagnostyki, leczenia zabiegowego, chemioterapii i radioterapii.

Aktualnie do naszej siedziby w Elblągu poszukujemy kandydata na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy