Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy/a Księgowy/a Funduszy i Portfeli

Vistra Poland

  • Towarowa 28, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Towarowa 28

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola rozliczeń papierów wartościowych

  • Uzgadnianie zleceń zarządzających z otrzymanymi potwierdzeniami transakcji

  • Bieżące prowadzenia ksiąg rachunkowych i przygotowywania codziennych wycen

  • Poprawne i terminowe raportowania do KNF, NBP, KDPW i do klienta

  • Przygotowywanie projekcji płynności i weryfikacji gotówki

  • Preeliminacja kosztów

  • Kontrola limitów kosztowych

  • Kontrola limitów inwestycyjnych

  • Prowadzenie ewidencji zawartych transakcji

  • Przygotowywanie i aktualizacja lub udział w tworzeniu procedur wewnętrznych obowiązujących w ramach zespołu lub w ramach firmy

  • Zgłaszanie i testowanie zmian w systemie do wyceny aktywów oraz raportowania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse, rachunkowość)

  • Zainteresowanie rynkami finansowymi i chęć rozwoju w tym obszarze

  • Zdolności analityczne

  • Dokładność i skrupulatność

  • Bardzo dobre umiejętności organizacji pracy własnej

To oferujemy

  • Intensywne szkolenie wdrażające do wykonywanych zadań i dalszy rozwój kompetencji zawodowych

  • Pogłębienie wiedzy związanej z rynkami kapitałowymi i instrumentami finansowymi

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dofinansowanie karty Multisport

  • Dogodną Lokalizację - Rondo Daszyńskiego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • nowoczesne biuro

  • dofinansowanie do szkoleń

  • szkolenia wewnętrzne

Vistra oferuje szerokie spektrum usług od obsługi kadr i płac oraz księgowości, poprzez sprzedaż spółek typu shelf, po administrowanie funduszami, usługi powiernicze i fuzje. Obecnie w 45 krajach na całym świecie pracuje ponad 4600 osób, co sprawia, że firma plasuje się w światowej czołówce firm z branży.

Przewiń do profilu firmy