Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy/a Księgowy/a

HL DISPLAY Gliwice Sp. z o.o.

  • Gaudiego 22, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Gaudiego 22

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie faktur zakupowych;

  • Weryfikacja poprawności dokumentów;

  • Kontakt z klientami/dostawcami w celu przekazania informacji lub otrzymania dokumentów;

  • Wsparcie działu księgowości w bieżących zadaniach.

Nasze wymagania

  • Jesteś absolwentem/ką lub studentem/tką ostatnich lat studiów kierunków związanych z finansami;

  • Posiadasz podstawową wiedzę z zakresu księgowości i podatku VAT;

  • Znasz angielski w stopniu przynajmniej komunikatywnym;

  • Masz chęci i zapał do pracy;

  • Jesteś osobą zaangażowaną, dokładną i precyzyjną w działaniu.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy;

  • Wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom;

  • Opieka medyczna dla pracownika i rodziny;

  • Dofinansowanie do karty sportowej;

  • Ciekawa praca w prestiżowej i rozwijającej się firmie;

  • Przyjazna atmosfera;

  • Możliwość rozwoju osobistego oraz aktywnego udziału w rozwoju firmy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

HL Display Gliwice Sp. z o.o. jest wiodącym międzynarodowym dostawcą produktów i rozwiązań dla sklepowych technik ekspozycyjnych oraz elementów wspomagających merchandising, a także oferujący szeroką gamę artykułów i systemów do komunikacji zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz jednostek sklepowych, w tym: listwy cenowe płaskie i profilowe, ramy i ramki aluminiowe i plastikowe, stojaki promocyjne i stojaki na materiały informacyjne, wszelkiego rodzaju materiały nadrukowywane oraz kasetki cenowe.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowana APLIKUJ na ofertę klikając w przycisk aplikacji na dole ogłoszenia.

Czekamy Właśnie na Ciebie!