Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy/a Księgowy/a - Junior Accountant (m/f)

SMC Industrial Automation Polska Sp. z o.o.O firmie

SMC Industrial Automation Polska Sp. z o.o.

Stefana Batorego 10A

Pass (pow. warszawski zachodni; gm. Błonie)

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie i księgowanie wyciągów bankowych

  • Sprawdzanie rozliczeń pracowników (kontrola dokumentów)

  • Udział i wsparcie w procesie zamknięcia miesiąca / roku i audytu

  • Przygotowywanie zestawień, raportów itp. na potrzeby spółki

  • Uzgadnianie i potwierdzanie sald

  • Windykacja należności

  • Archiwizowanie dokumentów finansowo-księgowych

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (częste kontakty telefoniczne i wiadomości w j. angielskim)

  • Co najmniej roczne doświadczenie w pracy w księgowości

  • Wykształcenie wyższe lub średnie ekonomiczne

  • Dobra znajomość MS Office, znajomość SAP mile widziana

  • Umiejętność klasyfikacji dokumentów księgowych

  • Doświadczenie w procesie księgowego zamknięcia miesiąca

  • Umiejętność prowadzenia rejestru środków trwałych

  • Praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych

  • Systematyczność, dokładność, dobra organizacja pracy

  • Komunikatywność i umiejętność efektywnej pracy w zespole

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie będącej światowym liderem w swojej branży

  • Bezpieczne warunki pracy dostosowane do sytuacji globalnej

  • Nowoczesny budynek do dyspozycji, nowocześnie zaaranżowane biuro

  • Praca od poniedziałku do piątku w regularnych godzinach

  • Program wdrożeniowy – praca i rozwój pod opieką doświadczonej Głównej Księgowej

  • Pracę w zgranym zespole

  • Pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, dofinansowania do urlopów i posiłków)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • dofinansowania do urlopów i posiłków

SMC jest światowym liderem w dziedzinie pneumatyki i automatyki przemysłowej oraz partnerem w zakresie indywidualnych rozwiązań dla klientów. Więcej informacji o firmie www.smc.pl

Przewiń do profilu firmy