Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy/-a księgowy/-a

Biuro Rachunkowe ADRIA s.c.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Zakres obowiązków:

  • wprowadzanie dokumentów księgowych do programu księgowego CDN Optima
  • sporządzanie deklaracji podatkowych
  • wyliczanie zaliczek na podatek PIT
  • bieżąca obsługa Klientów oraz kontakt z organami administracji skarbowej

Oczekiwania:

  • wymagana znajomość kpir, przepisów podatkowych i programu CDN Optima
  • mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym na podobnym stanowisku
  • dodatkowym plusem będzie znajomość podstaw ksiąg handlowych oraz programu SaldeoSmart
  • umiejętność ustalania priorytetów oraz pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat (praca w godzinach od 8 do 16)
  • przyjazną atmosferę
  • szkolenia i możliwość nabycia nowych umiejętności
  • możliwość pracy zdalnej

Ogłoszenie archiwalne