Oferta pracy

młodszy/a księgowy/a

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Jesteś absolwentem, studentem studiów na kierunku finanse i księgowość? Masz za sobą staże, praktyki w obszarze księgowości i chciałbyś/chciałabyś kontynuować pracę jako młodszy/a księgowy/a w międzynarodowej firmie w Łodzi? Szukamy własnie Ciebie! Aplikuj i daj się poznać przyszłemu pracodawcy.

młodszy/a księgowy/aNumer ref.: /11/08/2020/AK/54566

zadania

  • weryfikowanie dokumentów księgowych
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów
  • rozliczanie sprzedaży detalicznej sklepów
  • współpraca z butikami i kontrahentami zewnętrznymi
  • weryfikowanie stanu rozrachunków i uzgadnianie sald
  • przygotowywanie i monitorowanie płatności
  • udział w zamknięciach miesiąca
  • raportowanie wyników finansowych
  • wsparcie podczas audytów oraz kontroli
  • archiwizowanie dokumentów
  • tworzenie raportów na potrzeby działu i zarządu
  • udział w projektach usprawniających

oczekujemy

  • wcześniejszego doświadczenia w obszarze księgowości np. w formie stażu, praktyk - co najmniej 6 miesięcy (mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym lub w sektorze SSC/BPO
  • ukończonych studiów w obszarze księgowości i finansów, rachunkowości, ekonomii (lub bycia w trakcie ostatnich lat studiów)
  • dostępności w pełnym wymiarze godzin
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, zwłaszcza Excel
  • znajomości zasad rachunkowości w spółce handlowej oraz przepisów prawa podatkowego
  • komunikatywności, otwartości, samodzielności

oferujemy

  • wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia i umiejętności
  • umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę Multisport
  • zniżki na produkty firmy
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy