Młodszy/a Księgowy/a

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 2018-12-06
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 2019-01-05)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się spółką o globalnym zasięgu, oferującą outsourcing specjalistów IT oraz usługi zarządzane świadczone w autorskim modelu Comprehensive Service Delivery.
    Realizujemy zarówno projekty związane z projektowaniem i wdrożeniem zupełnie nowej architektury systemowej, jak i z dopasowaniem się do już istniejących rozwiązań.
    Największą siłą TTMS są wykwalifikowani specjaliści. Dla naszych Klientów na całym świecie rekrutujemy programistów, analityków biznesowych, kierowników projektów, testerów, specjalistów ds. wsparcia, grafików i projektantów UX.

    Dołącz do zespołu specjalistów pracujących dla Klientów rozpoznawalnych na całym świecie. Rozwijaj z nami swoje umiejętności, pracując nad ciekawymi projektami, wspólnie budując sukces naszych Klientów.

    Miejsce pracy: Łódź

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia
    • Elastyczność godzin pracy i możliwość pracy zdalnej
    • Świetną atmosferę
    • Możliwości rozwoju poprzez udział w kursach i szkoleniach

    Twoje zadania:

    • Wystawianie faktur sprzedażowych
    • Weryfikacja faktur zakupowych
    • Rozliczenie delegacji krajowych i zagranicznych
    • Wsparcie procesu płatności dokumentów
    • Przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby jednostki
    • Kontakt z klientami krajowymi i zagranicznymi

    Szukamy Ciebie, jeśli posiadasz:

    • Dobrą znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację
    • Praktyczną znajomość Pakietu MS Office, w szczególności Excela
    • Doświadczenie w księgowości min. pół roku
    • Bardzo dobrą organizację pracy własnej

    Mile widziane:

    • Doświadczenie we współpracy z zespołami rozproszonymi (biura w Polsce i na świecie)

    Korzyści dla Ciebie:

    • Szkolenia językowe
    • Brak dresscodu
    • Imprezy integracyjne
    • Możliwości awansu
    • Słodkie i owocowe dni
    Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami.