Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy/a Księgowy/a

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Płock, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się Kancelarii Rachunkowo- Podatkowej Adam Jeżak, specjalizującej się w obsłudze zagranicznych inwestorów prowadzących działalność w Polsce, aktualnie poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko:

Numer ref.: MK/03/2021/PLO/AZ

Zadania:

  • Księgowanie dokumentów źródłowych w systemach finansowo-księgowych;
  • Przygotowywanie dokumentów do deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów dla klientów,
  • Przygotowywanie analiz księgowych i podatkowych.

Wymagania:

  • Wiedza z zakresu przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym (min. B1);
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office (głównie Excel);
  • Umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy oraz analitycznego myślenia;
  • Sumienność oraz systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • Minimalna dyspozycyjność – 4 dni w tygodniu.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz szerokie możliwości rozwoju;
  • Elastyczny czas pracy, możliwość zatrudnienia na część etatu;
  • Możliwość współpracy z międzynarodowymi klientami;
  • Możliwość zdobycia kwalifikacji zawodowych (doradca podatkowy, kursy w SKwP), finansowanie kursów z języka angielskiego.

Oferta dotyczy pracy stałej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w poniższy odnośnik:

Ogłoszenie archiwalne