Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy/a Księgowy/a

PTI Sp. z o.o.O firmie

PTI Sp. z o.o.

Forteczna 19A

Poznań

PTI sp. z o.o. to jedna z pięciu sieci sprzedaży usług operatora komórkowego marki Plus.
Spółka należy do grupy kapitałowej OEX S.A.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów
  • Księgowanie i weryfikacja faktur zakupowych, sprzedaży, wyciągów bankowych i raportów kasowych
  • Prowadzenie ewidencji kasowej
  • Przygotowywanie przelewów i wprowadzanie wyciągów bankowych
  • Rozliczanie, uzgadnianie rozrachunków pomiędzy spółkami powiązanymi oraz rozrachunków z pozostałymi kontrahentami
  • Uzgadnianie sald należności i zobowiązań z kontrahentami, kontrola bieżących rozliczeń
  • Pomoc administracyjna

Wymagania:

  • Praktyczna wiedza merytoryczna i doświadczenie z zakresu księgowości i rachunkowości (min. 2 lata doświadczenia zawodowego przy pełnej księgowości)
  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane kierunkowe: finanse, rachunkowość
  • Znajomość ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego
  • Znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel na poziomie zaawansowanym)
  • Znajomość programów finansowo-księgowych oraz bankowych

Profil kandydata:

  • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Systematyczność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • Wysoki poziom samodzielności i organizacji pracy
  • Terminowość, skrupulatność i dokładność

Oferta:

  • Umowa o pracę /
    stabilne zatrudnienie
  • Liczne szkolenia
    podnoszące kwalifikacje
  • Zdobycie doświadczeń
    w otoczeniu biznesowym
  • Karta Multisport
  • Ubezpieczenie
    grupowe
  • Dofinansowanie
    do „wczasów pod gruszą”

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie cv poprzez kliknięcie w przycisk APLIKUJ.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne