Oferta pracy

Młodszy/a Księgowy/a

PTI Sp. z o.o.O firmie

  • Forteczna 19A, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

PTI Sp. z o.o.

Forteczna 19A

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Dekretowanie dokumentów – zakupowych, sprzedażowych, wyciągów bankowych, raportów kasowych

  • Prowadzenie i kontrola ewidencji kasowej salonów sprzedaży – utargi, zakupy, karty płatnicze

  • Przygotowywanie przelewów i wprowadzanie wyciągów bankowych

  • Rozliczanie, uzgadnianie rozrachunków

  • Pomoc administracyjna

Nasze wymagania

  • Praktyczna wiedza merytoryczna i doświadczenie z zakresu księgowości i rachunkowości (min. 1 rok doświadczenia zawodowego przy pełnej księgowości)

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane kierunkowe: finanse, rachunkowość

  • Znajomość ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego

  • Znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel na poziomie zaawansowanym)

  • Znajomość programów finansowo-księgowych oraz bankowych

  • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

  • Systematyczność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków

  • Wysoki poziom samodzielności i organizacji pracy

  • Terminowość, skrupulatność i dokładność

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Szkolenia umożliwiające podnoszenie posiadanych kwalifikacji

  • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń w profesjonalnym otoczeniu biznesowym

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie do „wczasów pod gruszą”

Jesteśmy jedną z pięciu sieci sprzedaży usług operatora komórkowego marki Plus. Zajmujemy się sprzedażą produktów i usług z zakresu telefonii komórkowej sieci Plus.

Jesteśmy częścią grupy kapitałowej OEX S.A.

Chcesz dowiedzieć się więcej o nas? Zapraszamy na stronę: www.pluspti.pl oraz www.oex.pl

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie cv poprzez kliknięcie w przycisk APLIKUJ

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.