Logo Pracuj.pl

Młodszy/a Księgowy/a

PTI Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

PTI Sp. z o.o.

Forteczna 19A

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Dekretowanie dokumentów – zakupowych, sprzedażowych, wyciągów bankowych, raportów kasowych
  • Prowadzenie i kontrola ewidencji kasowej salonów sprzedaży – utargi, zakupy, karty płatnicze
  • Przygotowywanie przelewów i wprowadzanie wyciągów bankowych
  • Rozliczanie, uzgadnianie rozrachunków
  • Pomoc administracyjna

Nasze wymagania

  • Praktyczna wiedza merytoryczna i doświadczenie z zakresu księgowości i rachunkowości (min. 1 rok doświadczenia zawodowego przy pełnej księgowości)
  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane kierunkowe: finanse, rachunkowość
  • Znajomość ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego
  • Znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel na poziomie zaawansowanym)
  • Znajomość programów finansowo-księgowych oraz bankowych
  • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Systematyczność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • Wysoki poziom samodzielności i organizacji pracy
  • Terminowość, skrupulatność i dokładność

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Szkolenia umożliwiające podnoszenie posiadanych kwalifikacji
  • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń w profesjonalnym otoczeniu biznesowym

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie do „wczasów pod gruszą”

Jesteśmy jedną z pięciu sieci sprzedaży usług operatora komórkowego marki Plus. Zajmujemy się sprzedażą produktów i usług z zakresu telefonii komórkowej sieci Plus.

Jesteśmy częścią grupy kapitałowej OEX S.A.

Chcesz dowiedzieć się więcej o nas? Zapraszamy na stronę: www.pluspti.pl oraz www.oex.pl

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie cv poprzez kliknięcie w przycisk APLIKUJ

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Młodszy/a Księgowy/a, Forteczna 19A, Poznań