Oferta pracy

Młodszy/a księgowy/a

NEW YORKERO firmie

NEW YORKER

Jana Henryka Dąbrowskiego 79a

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie codziennych raportów kasowych otrzymywanych z naszych sklepów

  • wsparcie pracowników sklepowych w zakresie księgowości

  • odpowiedzialność za ewidencję księgową faktur kosztowych sklepów

Nasze wymagania

  • sumienność i skrupulatność

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • znajomość pakietu MS Office z naciskiem na Excel

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat

  • dogodną lokalizację biura w centrum Poznania (Jeżyce, biurowiec Omega)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • kurs języka niemieckiego

NEW YORKER

Co nas wyróżnia?

■ prawie 50 lat historii

■ ponad 1100 filii

■ sklepy w 46 krajach

■ blisko 20 000 pracowników

■ średnio 34 miliony klientów miesięcznie

i wciąż się rozwijamy

Tworzymy modę, która towarzyszy Ci w różnych sytuacjach z Twojego codziennego życia – kiedy spędzasz czas w gronie przyjaciół, uprawiasz sport , pracujesz albo się relaksujesz.

W naszych sklepach znajdziesz produkty pod różnymi brandami.

Każda z marek jest inna, wyjątkowa. Wszystkie razem tworzą spójny, charakterystyczny dla NEW YORKER modowy przekaz i odpowiadają najnowszym światowym trendom. Jesteśmy elastyczni i szybko dostosowujemy się do zmian, tym samym pozostajemy nowocześni i efektywni. Daje to podstawę do stabilnego i doskonale rokującego na przyszłość rozwoju przedsiębiorstwa, a tym samym, wszystkich naszych współpracowników

Chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, w którym liczy się przede wszystkim praca w przyjaznej atmosferze? Świetnie! Podejmij wyzwanie w naszym sklepie!

Przewiń do profilu firmy