Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy/a Księgowy/a

VARD&SKATT sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa księgowości z zakresu księgi przychodów i rozchodów oraz ksiąg handlowych

  • księgowanie faktur zakupu, sprzedaży, wyciągów bankowych

  • ewidencja czynnych i biernych rozliczeń międzyokresowych kosztów

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych

  • księgowanie list płac

  • prowadzenie i kontrola rozrachunków

  • kontakt z klientami, indywidualna opieka nad wybraną grupą klientów

  • sporządzanie raportów dla klienta

  • realizacja innych prac zleconych związanych z księgowością

  • tworzenie okresowych deklaracji VAT, PIT, CIT i in.

  • praca na oprogramowaniu automatyzującym pracę księgowego

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku młodszej księgowej/go – asystenta księgowego (pełna księgowość), w tym udział w sporządzaniu deklaracji podatkowych i ewentualnie sprawozdań finansowych

  • mile widziane wykształcenie kierunkowe

  • dodatkowym atutem będzie znajomość Comarch Optima

  • dobra znajomość oprogramowania MS Excel

  • dokładność i skrupulatność

  • chęć doskonalenia wiedzy z zakresu rachunkowości i podatków,

  • mile widziana obsługa komunikatorów np. Teams

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • stabilną pracę w zespole samodzielnych księgowych

  • innowacyjne narzędzia wspomagające prace księgowego

  • jasna ścieżka rozwoju i jasne zasady współpracy

  • szkolenia ogólne i specjalistyczne w zależności od ścieżki rozwoju

  • pracę w przyjemnej atmosferze

  • lokalizacja: Poznań, Wilda

O nas

VARD&SKATT sp. z o.o. to kancelaria podatkowa – zajmujemy się obsługą mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie księgowości, kadr, doradztwa i konsultingu. Nieustannie się rozwijamy i rzucamy sobie nowe wyzwania, dzięki czemu nasi klienci to zaufani partnerzy od niemal trzydziestu lat!

Jeśli uważasz, że księgowość też może być pełna wyzwań, lubisz tę pracę i stawiasz na ciągły rozwój, szukamy właśnie Ciebie!