Logo Pracuj.pl

Młodszy/a Księgowy/a

VARD&SKATT sp. z o.o.O firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa księgowości z zakresu księgi przychodów i rozchodów oraz ksiąg handlowych
  • księgowanie faktur zakupu, sprzedaży, wyciągów bankowych
  • ewidencja czynnych i biernych rozliczeń międzyokresowych kosztów
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • księgowanie list płac
  • prowadzenie i kontrola rozrachunków
  • kontakt z klientami, indywidualna opieka nad wybraną grupą klientów
  • sporządzanie raportów dla klienta
  • realizacja innych prac zleconych związanych z księgowością
  • tworzenie okresowych deklaracji VAT, PIT, CIT i in.
  • praca na oprogramowaniu automatyzującym pracę księgowego

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku młodszej księgowej/go – asystenta księgowego (pełna księgowość), w tym udział w sporządzaniu deklaracji podatkowych i ewentualnie sprawozdań finansowych
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe
  • dodatkowym atutem będzie znajomość Comarch Optima
  • dobra znajomość oprogramowania MS Excel
  • dokładność i skrupulatność
  • chęć doskonalenia wiedzy z zakresu rachunkowości i podatków,
  • mile widziana obsługa komunikatorów np. Teams

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • stabilną pracę w zespole samodzielnych księgowych
  • innowacyjne narzędzia wspomagające prace księgowego
  • jasna ścieżka rozwoju i jasne zasady współpracy
  • szkolenia ogólne i specjalistyczne w zależności od ścieżki rozwoju
  • pracę w przyjemnej atmosferze
  • lokalizacja: Poznań, Wilda

O nas

VARD&SKATT sp. z o.o. to kancelaria podatkowa – zajmujemy się obsługą mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie księgowości, kadr, doradztwa i konsultingu. Nieustannie się rozwijamy i rzucamy sobie nowe wyzwania, dzięki czemu nasi klienci to zaufani partnerzy od niemal trzydziestu lat!

Jeśli uważasz, że księgowość też może być pełna wyzwań, lubisz tę pracę i stawiasz na ciągły rozwój, szukamy właśnie Ciebie!

Młodszy/a Księgowy/a, Poznań