Młodszy/a księgowy/a

H. Cegielski - Fabryka Pojazdów Szynowych Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • ewidencja dokumentów księgowych,

  • kontrola poprawności zapisów w księgach rachunkowych i uzgadnianie kont księgowych,

  • wystawianie faktur sprzedażowych,

  • rozliczanie zaliczek oraz delegacji pracowników,

  • przygotowywanie przelewów oraz księgowanie wyciągów bankowych,

  • rozliczenia dotacji, inwentaryzacji,

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych,

  • przygotowywanie zestawień, raportów i analiz w zakresie finansowo-księgowym.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie; preferowane wyższe (kierunki: rachunkowość, finanse, ekonomia itp.),

  • praktyczna znajomość przepisów prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości,

  • sprawne posługiwanie się pakietem MS Office,

  • znajomość systemów klasy ERP (IFS będzie dodatkowym atutem),

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • komunikatywność i umiejętność współpracy,

  • samodzielność i dokładność w działaniu.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,

  • udział w szkoleniach i innych formach podnoszenia umiejętności i kompetencji,

  • ciekawe doświadczenia oraz możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,

  • szeroki pakiet benefitów.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie ofert, klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

firma zajmująca się produkcją i modernizacją taboru szynowego,

w związku z dynamicznym rozwojem i nowymi kontraktami.

Przewiń do profilu firmy