Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy/a Księgowy/a

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 17.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PROMAG S.A. (www.promag.pl) – to wiodący na rynku dostawca systemów magazynowych oraz sprzętu transportu wewnętrznego. Od 35 lat wyznaczamy standardy polskiej logistyki wewnętrznej łącząc bogate doświadczenie z nowoczesnością stosowanych rozwiązań. W dążeniu do doskonałości, do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, aby znaleźć najbardziej korzystne rozwiązanie. Firma posiada rozwiniętą sieć sprzedaży opartą na doradztwie technicznym i obsługą na najwyższym poziomie. W związku z rozwojem, obecnie do naszego zespołu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań
    (nr ref. KS/2019)

    Zadania:

    • kontrola dokumentów pod względem formalnym, merytorycznym i rachunkowym
    • ewidencja faktur zakupu wraz z ich końcowym księgowaniem
    • księgowanie wyciągów bankowych
    • kontrola prawidłowości wystawianych faktur sprzedaży, wystawianie faktur zaliczkowych
    • uczestnictwo w procesie zamknięcia miesiąca
    • wsparcie w trakcie zewnętrznych audytów

    Wymagania:

    • minimum roczne doświadczenie pracy w obszarze księgowości
    • wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym (rachunkowość, finanse)
    • znajomość przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości
    • umiejętność analitycznego myślenia
    • znajomość systemów finansowo-księgowych klasy ERP
    • znajomość MS Office, szczególnie programu Excel
    • dokładność i rzetelność wykonywanej pracy
    • umiejętność pracy w zespole

    Oferta:

    firma o ogólnopolskim zasięgu i stabilnej pozycji na rynku
    przyjazna atmosfera i warunki pracy
    nowoczesne narzędzia pracy
    stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

    szkolenia i rozwój osobisty
    wsparcie ze strony zespołu profesjonalistów
    wyjazdy integracyjne
    pakiet socjalny: bony na święta, nagrody jubileuszowe

    dofinansowanie obiadów w firmowej stołówce
    prywatna opieka medyczna Medicover
    ubezpieczenie na życie
    karta Multisport, wspieranie inicjatyw sportowych

    ZNAJDŹ NAS:
    opisopisopisopis

    Zgłoszenia zawierające CV i list motywacyjny wraz z podaniem nr ref. prosimy przesyłać za pośrednictwem przycisku „APLIKUJ”

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. U. z 2014r. poz. 1182 ze zm.)”