Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy/a księgowy/a

FORANKRA POL SP. Z O.O.

  • Lubczyńska 6c, Prawobrzeże, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV

Lubczyńska 6c

Prawobrzeże

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • ewidencja księgowa faktur zakupu,

  • księgowanie wyciągów bankowych i wyciągów kart płatniczych,

  • wprowadzanie innych dokumentów źródłowych do systemu księgowego,

  • importowanie przelewów bankowych z systemu ERP do systemu bankowości elektronicznej,

  • uzgadnianie sald rozrachunków z kontrahentami firmy,

  • uzgadnianie i rozliczanie kont księgowych,

  • wsparcie zespołu księgowego w prowadzeniu pełnej księgowości spółki, zamknięciu miesiąca, roku i przygotowaniu do rocznego audytu,

  • inne bieżące wykonywanie zleceń przełożonych.

Nasze wymagania

  • studenci ostatnich lat studiów lub absolwenci studiów wyższych o kierunkach finansowo-rachunkowych,

  • gotowość do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w zakresie podatków, rachunkowości i prawa gospodarczego,

  • znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza MS Excel,

  • dobra organizacja pracy, terminowość,

  • sumienność, zaangażowanie, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • zatrudnienie w dziale księgowości obsługującym 2 powiązane spółki produkcyjno-handlowe,

  • interesujący i szeroki zakres obowiązków dający możliwość rozwoju zawodowego,

  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji w momencie jej intensywnego rozwoju,

  • program wdrożenia do organizacji oraz program szkoleń stanowiskowych,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • przyjazną i otwartą atmosferę pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dofinansowanie wypoczynku

Jesteśmy jest częścią Axel Johnson International, globalnej grupy przemysłowej zrzeszającej ponad 120 firm w 28 krajach. W Polsce działamy poprzez dwie spółki – Forankra Pol oraz Certex Polska z siedzibą w Szczecinie oraz zakładami produkcyjno-handlowymi, zlokalizowanymi w Szczecinie i Włocławku. Ponadto posiadamy biura handlowe w Mielcu, Gdyni, Poznaniu i Warszawie.

Grupa Forankra to wiodący europejski dostawca urządzeń do zabezpieczania i podnoszenia ładunków dla klientów z sektora transportu drogowego, lotniczego i morskiego, przemysłu i producentów OEM. Grupa Certex zaś specjalizuje się w urządzeniach dźwigowych, linach stalowych i połączonych z tym usługach.

Przewiń do profilu firmy