Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Młodszy/a Księgowy/a w Dziale Księgi Głównej

GUESS SERVICE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

aleja Roździeńskiego 1

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie, że wszystkie zapisy księgowe są zgodne z zasadami i procedurami Firmy

  • przygotowywanie różnorodnych raportów dla kierownictwa

  • współpraca z działami wewnętrznymi i klientami zewnętrznymi w celu sprawnego i efektywnego rozwiązywania wszelkich problemów

  • uzgadnianie i zapewnianie dokładności kont księgi głównej

  • prowadzenie i zapewnienie dokładności i kompletności księgi pomocniczej środków trwałych

  • postępowanie zgodnie z procedurami wewnętrznymi i dotrzymanie terminów

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe

  • rola asystencka bez doświadczenia, młodszy specjalista minimum 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2

  • bardzo dobra znajomość Excela

  • umiejętność zrozumienia i analizy problemów w krótkim czasie oraz silne umiejętności interpersonalne i zarządzania projektami

  • znajomość US GAAP będzie plusem

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowym zespole

  • możliwość rozwoju swojej wiedzy i umiejętności

  • pracę w branży modowej marki premium

  • stałą współpracę

  • niepowtarzalna możliwość uczestniczenia w procesie migracji, budowania kultury organizacyjnej i budowania nowego Centrum Usług Wspólnych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • lekcje języka włoskiego

  • platforma benefitowa

  • bonus roczny

Jak pracujemy w modelu hybrydowym?

  • 3 dowolne dni pracujemy stacjonarnie z naszego biura w Katowicach

  • 2 dowolne dni pracujemy zdalnie

  • dodatkowy dzień home office podczas tygodnia zamknięcia miesiąca

GUESS w 1981 roku zaczynała jako firma dżinsowa i od tego czasu wyrosła na globalną markę lifestylową. Guess?, Inc. projektuje, sprzedaje, dystrybuuje i udziela licencji na stylową kolekcję współczesnej odzieży, dżinsów, torebek, zegarków, okularów, obuwia.

Jako Guess dążymy, aby być zrównoważonym światowym liderem w branży mody.

Więcej informacji o firmie można znaleźć na stronie www.guess.com

Przewiń do profilu firmy