Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy/a Księgowy/a

M4B S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)
Firma z branży IT poszukuje pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Wystawianie faktur sprzedaży, korekt i not,
  • Weryfikacja danych i dokumentów niezbędnych do wystawiania faktur,
  • Wprowadzanie dokumentów do systemu,
  • Kontrola nad obiegiem dokumentów,
  • Księgowanie faktur sprzedaży i zakupu oraz wyciągów bankowych,
  • Rozliczanie rozrachunków,
  • Współpraca z działem handlowym.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy w księgowości,
  • Dokładność oraz rzetelność przy wykonywaniu zadań,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość pakietu Office,
  • Mile widziana znajomość programów WF Fakir i WF Mag oraz Saldeo,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Pracę w miłym zespole
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne