Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy/a księgowy/a

Enel-MedO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Miejsce pracy: Postępu 18a

Zadania na wymienionym stanowisku:

  • księgowanie faktur przychodowych
  • wystawianie faktur korygujących
  • uzgodnienia sald z odbiorcami
  • analiza i weryfikacja kont rozrachunkowych
  • współpraca z firmą windykacyjną
  • wsparcie działu księgowości w innych zadaniach

Oczekiwania:

  • bardzo dobra znajomość Excela
  • wykształcenie wyższe (kierunek: ekonomia, rachunkowość)
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość przepisów o rachunkowości i przepisów podatkowych
  • znajomość programów finansowo-księgowych
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • dokładność, rzetelność oraz umiejętność organizacji pracy własnej
  • zdolności interpersonalne oraz umiejętność pracy w zespole.

Co oferujemy?

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat,
  • opiekę medyczną,
  • pracę w firmie, która oferuje możliwość rozwoju poprzez uczestniczenie w projektach ogólnofirmowych lub jednej z kilkudziesięciu rekrutacji wewnętrznych rocznie.

Ogłoszenie archiwalne