Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy/-a Księgowy/-a

ASB Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Złota 59, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

ASB Poland Sp. z o.o.

Złota 59

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Ewidencja dokumentów księgowych w systemie finansowo-księgowym (faktury zakupu i sprzedaży, wyciągi bankowe i inne),

  • Wystawianie faktur,

  • Komunikacja z klientami w celu uzyskania informacji lub otrzymania dokumentów,

  • Uzgadnianie sald kont księgowych oraz analiza rozrachunków z dostawcami i odbiorcami,

  • Wspieranie Księgowych i Starszych Księgowych podczas zamknięć miesiąca oraz rocznych rozliczeń,

  • Praca pod nadzorem Starszych Księgowych,

  • Praca na pełny etat.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego B1/B2,

  • Kierunek ukończonych studiów: Rachunkowość, Finanse, Ekonomia lub pokrewne,

  • Zamiłowanie do pracy z liczbami oraz Excelem,

  • Dodatkowym atutem będzie wcześniejsze 1-2 letnie doświadczenie w księgowości (praktyka, staż, praca).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • inne świadczenia kafeteryjne

ASB Poland jest częścią międzynarodowej grupy świadczącej usługi outsourcingu księgowości, doradztwa podatkowego, płac oraz usług korporacyjnych. Mamy biura w Polsce, Czechach, na Węgrzech i na Słowacji. Zatrudniamy utalentowanych, inteligentnych, pełnych pasji ludzi. Wierzymy, że dzięki połączeniu różnorodności doświadczeń, profesjonalnej wiedzy, kreatywnego podejścia i owocnej współpracy zawsze możemy znaleźć najlepsze rozwiązanie. Jeśli chcesz pracować z zaangażowanymi profesjonalistami, ASB to miejsce dla Ciebie.

Przewiń do profilu firmy