Oferta pracy

Młodszy /-a Księgowy /-a

INTER Polska

Aleje Jerozolimskie 142b

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie wyciągów bankowych

  • księgowanie dokumentów kosztowych

  • wsparcie działu finansowo-księgowego w bieżących pracach administracyjnych

  • realizacja innych zagadnień księgowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie (mile widziani studenci ostatnich lat kierunków ekonomicznych)

  • znajomość środowiska MS Office, w szczególności Excel

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • terminowość, dokładność, systematyczność

To oferujemy

  • możliwość zdobycia i pogłębienia wiedzy z zakresu prawa rachunkowego i podatkowego

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony – czas zastępstwa

  • pakiet świadczeń socjalnych oraz pakiet medyczny

  • atrakcyjną lokalizację biura przy Dworcu Warszawa Zachodnia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku