Logo Pracuj.pl

Młodszy/-a Księgowy/-a

Bonduelle Polska S.A.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja i księgowanie wybranej grupy faktur niemagazynowych;
  • Zakładanie i modyfikacja Dostawców, Pracowników, Faktorów;
  • Windykacja należności;
  • Rozrachunki z kontrahentami;
  • Księgowanie wybranych wyciągów bankowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenie wyższe (min. licencjat) ekonomiczne lub podobne;
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację i sporządzanie raportów w języku
  • angielskim;
  • Znajomość Excel/Google Sheets na poziomie średnio zaawansowanym (tabele przestawne, funkcje logiczne);
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na SAP.

To oferujemy

  • Praca w globalnej organizacji reprezentującej markę premium branży żywnościowej
  • Atmosfera w pracy wspierająca prostotę, otwartość i sprawiedliwość
  • Własny wkład w promowanie zdrowego stylu życia i uczestniczenia w akcjach społecznych
  • Możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych: dofinansowanie do Karty MultiSport, karty Sodexo, pożyczki, wczasy pod gruszą
  • Finansowanie dla pracowników opieki medycznej oraz ubezpieczenia na życie
  • Program wellbeing dla naszych pracowników:
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość korzystania z Home Office
  • Chill out room
  • Owocowe wtorki
  • Produkty Bonduelle podczas obiadów dla pracowników
  • Wsparcie pracowników w zajęciach sportowych
  • Szkolenia z nonviolent communication, zarządzania stresem, warsztaty dla rodziców, akcje zdrowotne, etc.
  • Szkolenia językowe, rozwój kompetencji zawodowych
  • Sklepik pracowniczy
  • Wsparcie pracowników w działaniach CSR
  • Konkursy, nagrody i wyróżnienia

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne
  • inicjatywy dobroczynne

Chcemy zaangażować talenty, które podzielają nasze wartości (troska o ludzi - zaufanie - otwartość - doskonałość - uczciwość - sprawiedliwość - prostota) i które chcą wspierać nasze ambicje.

Odwiedź naszą stronę internetową www.bonduelle.com, aby dowiedzieć się więcej o nas - i odkryć wszystkie możliwości dzielenia się naszą przygodą.

Bonduelle Polska S.A.

Bonduelle jest światowym liderem produkcji i przetwórstwa warzyw.

Wierzymy, że odgrywają one szczególną rolę w żywieniu ludzi, dlatego każdego dnia dokładamy starań, aby promować ich spożycie i uczynić jednym z najważniejszych elementów codziennej diety. Od 160 lat dostarczamy na rynek europejski i światowy najwyższej jakości warzywa mrożone, konserwowe oraz świeże, promując jednocześnie zdrowy styl życia, a także rozwijając kulturę jedzenia warzyw dla zdrowia i przyjemności. Każdego dnia, i na każdym etapie cyklu produkcji - od nasion po finalny produkt - dbamy o naturę, by nasze produkty były zdrowe i pełne wartości odżywczych. Od ponad 25 lat firma Bonduelle obecna jest w Polsce. Posiadamy tu dwie fabryki, odnosząc wielkie sukcesy w produkcji warzyw apertyzowanych - gdzie jesteśmy niekwestionowanym liderem rynku – oraz w produkcji warzyw mrożonych i pieczarek marynowanych. Pragniemy mieć czynny udział w kształtowaniu prawidłowych nawyków żywieniowych, a warzywa uczynić przyszłością jedzenia. Bonduelle kocha naturę. Potrafi ją kontrolować, lecz nigdy nie chce jej dominować, zmieniać czy sztucznie przekształcać. Dzieje się to poprzez szerokie działania CSR, które przekładają się też na dobrostan swoich pracowników i lokalnych społeczności.

Z Bonduelle masz większy pozytywny wpływ na siebie, innych, planetę!

Młodszy/-a Księgowy/-a, Warszawa