Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy/-a Księgowy/-a

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 11.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Valad jest czołowym, niezależnym zarządcą inwestycji specjalizującym się
    w nieruchomościach, z siecią lokalnych biur w Europie, zarządzającym nieruchomościami o wartości 4,9 mld euro w ramach 20 funduszy inwestycyjnych.

    Spółka Valad Europe zarządza 430 nieruchomościami obejmującymi około 4,3 mln m2. Jej główna działalność skupia się na podnoszeniu wartości zarządzanymi inwestycjami w sektorze nieruchomości, przy pomocy jej lokalnych zespołów. Valad Europe aktualnie zarządza nieruchomościami wynajętymi przez około 4 200 najemców.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Region: mazowieckie

    Opis stanowiska:

    • Księgowanie wyciągów bankowych kilku spółek
    • Wprowadzanie płatności do systemu bankowego
    • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z dostawcami
    • Uzgadnianie kont księgowych, w szczególności bankowych
    • Wsparcie zespołu księgowego w bieżących sprawach

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Dobra znajomość MS Office (Excel w szczególności)
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Terminowość i obowiązkowość
    • Skrupulatność, dokładność, przywiązywanie wagi do detali
    • Chęć podnoszenia kwalifikacji w obszarze księgowości i finansów
    • Mile widziane doświadczenie w pracy w księgowości

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w formie umowę o pracę w stabilnej firmie
    • Pakiet szkoleń
    • Opieka medyczna
    • Dodatkowe benefity
    • Przyjazna atmosfera pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Valad Next Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie."