Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy/-a Księgowy/-a

SYNERGIO S.A.O firmie

4 000‐4 500 zł brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Synergio S.A., lider na polskim rynku energetycznym, poszukuje osoby do pracy
na stanowisku Młodszego Księgowego

Poszukujemy osoby na stanowisko Młodszy Księgowy

Zakres obowiązków:

  • kontrola dokumentów księgowych klientów pod względem formalnym i rachunkowym oraz ich wprowadzanie do systemu finansowo-księgowego
  • dekretacja i księgowanie dokumentów
  • inne czynności zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie zdobywania, preferowane z zakresu finansów lub rachunkowości
  • znajomość podstawowych zasad i przepisów z zakresu rachunkowości
  • znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza MS Excel w stopniu przynajmniej dobrym
  • znajomość systemu finansowo-księgowego Comarch Optima będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • komunikatywność, zaangażowanie

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie dbającej o ekologię
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • prywatną opiekę medyczną
  • przyjazną atmosferę pracy

Zarobki 4000-4500 netto.

Ogłoszenie archiwalne