Ta oferta pracy jest nieaktualna od 164 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy/a Księgowy/a

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 10.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma transportowa z siedzibą w Warszawie przy ul. Taśmowej, poszukuje osoby na stanowisko:

    film
    Miejsce pracy: Warszawa

    Obowiązki:

    • Wsparcie Działu Księgowości w zakresie księgowania dokumentów
    • Wstępna kontrola dokumentów i ich wprowadzanie do programu Sage Symfonia Finanse i Księgowość
    • Wsparcie zespołu księgowego w bieżących obowiązkach

    Wymagania:

    • Wiedza z rachunkowości i zasad księgowania
    • Dobra znajomość programu MS Office
    • Wykształcenie wyższe magisterskie
    • Praktyczna umiejętność obsługi systemu Sage Symfonia Finanse i Księgowość
    • Skrupulatność, dokładność, terminowość
    • Umiejętność efektywnej pracy w zespole

    Oferujemy:

    • Pracę w stabilnie rozwijającej się firmie
    • Zatrudnienie na postawie umowy o pracę
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji ze zdjęciem kierować klikając w przycisk aplikowania

    Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”