Ta oferta pracy jest nieaktualna od 157 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

młodszy/a księgowy/a

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 15.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w firmie, która inwestuje w ludzi, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy? Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV – jesteśmy tuż obok!

    Nr ref.: /58/03/2018/AS/10757
    Warszawa
    zadania:
    • księgowanie wyciągów bankowych
    • obsługa bankowości elektronicznej
    • fakturowanie
    • analiza należności
    • monitorowanie należności
    • wsparcie działu księgowego w bieżących zadaniach (sprawozdawczość zarządcza i zewnętrzna)
    oferujemy:
    • umowę o pracę stałą
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • pakiet benefitów po okresie próbnym (karta sportowa, opieka medyczna)
    oczekujemy:
    • wykształcenia w obszarze finansów i rachunkowości lub ekonomii
    • min. rocznego doświadczenia w dziale księgowym lub w windykacji
    • dobrej znajomości programu MS Excel
    • mile widziane doświadczenie w pracy na programie Sage Symfonia
    • mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47