Oferta pracy

Młodszy/-a Księgowy/-a

UPL POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Stawki 40, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

UPL POLSKA Sp. z o.o.

Stawki 40

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie krajowych i zagranicznych faktur zakupu oraz innych dokumentów kosztowych

  • Rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych

  • Wystawianie faktur oraz refaktur

  • Czynny udział w zamknięciu okresu księgowego

  • Uzgadnianie sald

  • Księgowanie wyciągów bankowych i przygotowywanie płatności

  • Wspieranie zespołu podczas audytów

  • Wspieranie zespołu w pracach projektowych i wdrożeniowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki rachunkowość, ekonomia, finanse)

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z księgowaniem dokumentów

  • Doświadczenie w pracy w dużej organizacji lub w strukturach korporacyjnych mile widziane

  • Chęci do nauki i poszerzania wiedzy z zakresu podatków i księgowości

  • Znajomość SAP (mile widziane)

  • Dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na pracę z korporacyjnymi dokumentami w tym języku

  • Dobra organizacja pracy własnej i samodzielność

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

Firma UPL Polska (dawniej Arysta LifeScience) to międzynarodowa, nowoczesna firma z branży agrochemicznej, o stabilnej i długoletniej pozycji na rynku polskim. Jako stabilny i nowoczesny pracodawca firma oferuje pracownikom doskonałe warunki zatrudnienia, możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego we współpracy z międzynarodowym zespołem, a także możliwość aktywnego wpływania na rozwój firmy.

Więcej informacji na temat firmy na stronie: www.upl-ltd.com/pl

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie członkiem warszawskiego zespołu księgowego i będzie raportować do Dyrektora Finansowego. Lokalizacja biura: Wola

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy