Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy/-a Księgowy/-a

Travelplanet.pl

  • Legnicka 48, Fabryczna, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Legnicka 48

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • kontrola, dekretacja oraz ewidencja dokumentów finansowo - księgowych

  • współpraca z partnerami biznesowymi w zakresie rozliczania produktów turystycznych -wycieczek, ubezpieczeń turystycznych, biletów lotniczych

  • przygotowywanie przelewów, księgowanie banków oraz rozliczeń bezgotówkowych

  • uzgadnianie oraz rozliczanie kont bilansowych Spółki

  • przygotowywanie raportów oraz zestawień

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe - ekonomia, finanse, rachunkowość

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office - w szczególności Excel i Word

  • pozytywne nastawienie oraz motywacja do rozwoju

  • sumienność, dokładność oraz systematyczność

  • komunikatywność oraz nastawienie na współpracę

To oferujemy

  • możliwość rozwoju oraz wymiany doświadczeń w firmie będącej częścią grupy Invia – największego podmiotu online travel w Europie

  • hybrydowy model pracy

  • pracę w zgranym Zespole #ekipatravelplanet

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • bezpośredni dostęp do atrakcyjnych ofert wakacyjnych

  • dofinansowanie do Twoich wypraw

Travelplanet.pl S.A. działa na polskim rynku od 2001 roku. Przedmiotem działalności firmy jest: sprzedaż wycieczek, biletów lotniczych i rezerwacji hotelowych, a także usługi dodatkowe, takie jak ubezpieczenia turystyczne. Należymy do Invia Group, zajmującej pierwsze miejsce w segmencie podróży online w siedmiu krajach Europy. O wakacjach wiemy wszystko – nasz Zespół tworzą Eksperci, którzy oferują Klientom profesjonalne doradztwo przez telefon, internet oraz bezpośrednio w Salonach Podróży.

Przewiń do profilu firmy