Oferta pracy

Młodszy/-a Księgowy/-a z podstawową znajomością SAP

Mac Auditor Spółka z o.o.

  • Obrzeżna 5, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Obrzeżna 5

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • prawidłowe i terminowe przetwarzanie dokumentacji księgowej zgodnie z wewnętrznymi procedurami firmy

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych

  • rozliczanie i uzgadnianie sald kont księgowych, w tym w szczególności sald bankowych i rozrachunkowych

  • sporządzanie raportów i ewidencji w systemie informatycznym

  • uczestnictwo przy sporządzaniu wewnętrznych i zewnętrznych sprawozdań finansowych, statystycznych i innych wymaganych prawem

  • utrzymywanie stałych relacji z klientami w powierzonym zakresie, w tym komunikowanie się w piśmie i w mowie w języku angielskim

  • wykonywanie prac administracyjno-biurowych związanych z funkcjonowaniem działu

  • przygotowanie płatności oraz ich wprowadzanie do aplikacji bankowych w miarę potrzeb klientów

  • inne czynności zlecone przez przełożonego niezbędne do prawidłowej obsługi spółek, w ramach umów z nimi zawartych

  • praca będzie wykonywana pod nadzorem Głównego/Samodzielnego Księgowego

Podział czasu pracy
60%

Praca w biurze

40%

Home office

Nasze wymagania

  • roczne doświadczenie w zakresie rachunkowości

  • znajomość aktualnych przepisów w zakresie rachunkowości oraz podatków

  • wykształcenie wyższe licencjackie lub w trakcie studiów na kierunku finanse i rachunkowość lub pokrewnym

  • znajomość języka angielskiego

  • dobra znajomość oprogramowania MS Excel

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub w innej preferowanej formie

  • wynagrodzenie adekwatne do wiedzy, doświadczenia i umiejętności, osobom z mniejszym doświadczeniem możemy zaoferować stanowisko asystenta ds. księgowości

  • możliwość rozwoju w dynamicznej firmie

  • atrakcyjne miejsce pracy na Mokotowie

  • pracę w profesjonalnym, młodym zespole, kierowanym przez biegłych rewidentów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Mac Auditor Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością poszukuje Młodszego Księgowego do Działu Outsourcingu Usług Księgowych. Praca będzie świadczona w siedzibie firmy – okolice Galerii Mokotów

Przewiń do profilu firmy