Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (niewymienionych w art. 22¹ §1 Kodeksu pracy), zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym, przez TMF Poland sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-078), przy Pl. Piłsudskiego 1, w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu”. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie rekrutacyjnej prosimy o umieszczenie dodatkowo w CV następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych przez TMF Poland sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-078), przy Pl. Piłsudskiego 1” Masz prawo do cofnięcia każdej z powyżej udzielonych zgód w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Wycofanie zgody jest bezpłatne.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz

Młodszy/a Księgowy/Księgowa

TMF Group

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ważna jeszcze 19 dni
    do: 26 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja, klasyfikacja i księgowanie dokumentów np. faktur sprzedaży, zakupu, wyciągów bankowych

  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych i tabel amortyzacyjnych

  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych, GUS, NBP

  • Księgowanie list płac, rezerw, leasingu, poleceń księgowania

  • Przygotowywanie raportów wg wymogów klienta

  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych

  • Samodzielna obsługą małych i średnich klientów pod okiem specjalistów

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie (mile widziana: ekonomia, finanse i rachunkowość)

  • Co najmniej roczne doświadczenie w obszarze pełnej księgowości

  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B1)

  • Znajomość zasad rachunkowości na poziomie średnio-zaawansowanym

  • Doskonała organizacja pracy

  • Rozwinięte zdolności analityczne

To oferujemy

  • Bezpłatne zajęcia Business English

  • Elastyczny czas pracy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Świetnie zlokalizowane i przestronne biuro w budynku Silesia Star, w centrum Katowic lub pracę zdalną jeśli nie mieszkasz w okolicy Katowic

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dofinansowanie do karnetów na zajęcia sportowe i wyjścia kulturalne

  • Solidne wsparcie w realizacji własnych celów zawodowych

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie

  • Możliwość rozwoju i awansu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

TMF Group

TMF Group jest globalnym dostawcą nowoczesnych usług biznesowych w obszarze księgowości i podatków, kadr i płac, a także zarządzania sekretariatem korporacyjnym.

W 125 biurach zlokalizowanych w 83 krajach zatrudniamy blisko 9 000 wykwalifikowanych specjalistów. W Polsce jesteśmy obecni od ponad 20 lat, pomagając naszym klientom z biur w Warszawie i Katowicach, gdzie pracuje już ponad 700 osób.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje