Młodszy/-a Specjalist(k)a ds. Weryfikacji Poprawności Danych

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • uzupełnianie i weryfikowanie danych teleadresowych klientów w systemach CRM i ERP;

  • przypisywanie parametrów opisujących klientów i osoby kontaktowe;

  • bieżąca obsługa przypisywanych zadań z obszaru jakości danych teleadresowych;

  • zgłaszanie i obsługa przypadków powtarzania się danych w systemie.

Nasze wymagania

  • umiejętność weryfikacji danych teleadresowych w dostępnych źródłach (Internet, bazy udostępnione) ;

  • obsługa pakietu MS Office (głównie Excel) w stopniu średnim;

  • umiejętność łączenia „faktów” z wielu źródeł informacji;

  • dbałość o jakość danych.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;

  • praca zdalna z okazjonalnymi spotkaniami w biurze;

  • możliwość pracy w pełnym wymiarze;

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i zapoznania się z procesami związanymi z zarządzaniem jakością danych.

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • inicjatywy dobroczynne

Kogo szukamy?

Jeśli jesteś osobą dokładną, dociekliwą, myślisz niestandardowo i lubisz pracować z danymi, zapraszamy Cię do udziału w rekrutacji do zespołu Business Intelligence.