Oferta pracy

IT/CS/21
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi Kandydatami Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Clar System S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ulicy Janickiego 20b. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można skontaktować się za pomocą adresu e-mail [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
CLAR SYSTEM

Młodszy/a Specjalist/ka ds. Wsparcia IT

CLAR SYSTEMO firmie

  • Janickiego 20B, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 9 dni
    do: 28 kwi 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

CLAR SYSTEM

Janickiego 20B

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • instalację i konfigurację stacji roboczych: przygotowanie komputera do pracy, instalację oprogramowania

  • bezpośrednie wsparcie użytkownika; rozwiązywanie problemów związanych ze sprzętem i oprogramowaniem, siecią komputerową

  • konfigurację urządzeń drukujących, sieciowych

  • uczestnictwo w projektach rozwojowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe o profilu informatycznym, technicznym lub w trakcie studiów

  • dobra znajomość Windows 10, pakietu MS Office, od strony konfiguracyjnej, serwisowej i użytkowej

  • podstawowa znajomość zagadnień sieci komputerowych, urządzeń peryferyjnych

  • umiejętność pracy samodzielnej i wielozadaniowej pod presją czasu

  • umiejętność analizowania problemów i znajdowania rozwiązań

  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku helpdesk/informatyk/serwisant stacji roboczych

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę

  • pracę w centrum Poznania z dogodnym dojazdem

  • możliwość rozwoju zawodowego

CLAR SYSTEM

Grupa Kapitałowa Clar System (www.clarsystem.pl) to lider branży usług facility management, sprzątania i ochrony. Zatrudniamy ok. 10 000 pracowników na terenie całego kraju. Zaufało nam ponad 700 klientów. Należymy do Związku Pracodawców Branżowych „PSC” oraz Polskiej Izby Gospodarczej Czystości. Profesjonalizm naszej firmy potwierdzają certyfikaty jakości: ISO 14001:2005, Wielkopolska Jakość, Gwarant Czystości i Higieny.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje