Logo Pracuj.pl

Młodszy/-a Specjalista/-a ds. weryfikacji faktur

Salling Group SSCO firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Salling Group SSC

1 Maja 38

Szczecin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Sortowanie i skanowanie dokumentów, aby mogły trafić do systemu księgującego
  • Sprawdzanie poprawności danych na dokumentach oraz korekta ewentualnych błędów
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów finansowych wraz z ich archiwizacją

Nasze wymagania

  • Chęci do pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Salling Group to największa duńska firma z branży handlu detalicznego. Do grupy należą znane w Europie sieci handlowe: Bilka, Fotex, Salling, a także sieć Netto. Centrum Usług Wspólnych Salling Group to jednostka zarządzająca finansami i innymi procesami biznesowymi zachodzącymi w Salling Group w całej Europie.

Młodszy/-a Specjalista/-a ds. weryfikacji faktur, 1 Maja 38, Szczecin