Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy/a Specjalista/ka ds. administracyjnych

INQOO sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • część etatu
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Praca na recepcji w wymiarze ½ etatu,

  • Wsparcie administracyjne Koordynatora Biura,

  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,

  • Dbanie o zaopatrzenie w materiały biurowe oraz wygląd biura,

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji wewnętrznej, w tym skanowanie i archiwizowanie dokumentów,

  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami,

  • Przygotowywanie dokumentów do Biura Rachunkowego,

  • Wsparcie w raportowaniu do Zarządu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: w trakcie studiów/wyższe,

  • Czynne prawo jazdy kat.B,

  • Samodzielność oraz umiejętność organizacji pracy własnej,

  • Komunikatywność,

  • Dokładność i skrupulatność,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

  • Znajomość podstaw księgowości będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Świetną atmosferę, otwartą komunikację i startup’ową kulturę pracy,

  • Przytulne i nowoczesne biuro w samym centrum Katowic (ul. Jana III Sobieskiego),

  • Narzędzia niezbędne do pracy (komputer, telefon),

  • Wsparcie w pozyskaniu potrzebnej wiedzy,

  • Pracę w dynamicznym zespole, który nieustannie stawia przed sobą nowe wyzwania.

INQOO sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

INQOO to nowoczesna firma szkoleniowa, która na podstawie wieloletniego doświadczenia swojej kadry świadczy usługi podnoszące kompetencje dedykowane dla sektora Mikro, Małych i Średnich firm oraz osób fizycznych. Przewagą konkurencyjną jest innowacyjne podejście do tematyki szkoleń i wysoka elastyczność działania. Nasz program edukacyjny oparty jest głównie o podejście praktyczne i elementy stosowane w codziennej pracy. Nowoczesność i profesjonalizm to wartości jakie cechują naszą firmę.

Przewiń do profilu firmy

Oferta dotyczy pracy na ½ etatu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie Działu Administracyjnego w bieżącej pracy.