Oferta pracy

Młodszy/a Specjalista/ka ds. administracyjnych

arvato FinanceO firmie

  • Uniwersytecka 13, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

arvato Finance

Uniwersytecka 13

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie samodzielnych zadań w obszarze administracji,

  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,

  • Dbanie o zaopatrzenie w materiały biurowe oraz wygląd biura,

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji wewnętrznej,

  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom B2),

  • Wykształcenie wyższe/ w trakcie studiów,

  • Bardzo dobra organizacji pracy własnej, Dokładność i sumienność w realizacji zadań,

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office,

  • Komunikatywność.

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.

To oferujemy

  • Świetną atmosferę, otwartą komunikację i międzynarodowe środowisko pracy,

  • Przytulne i nowoczesne biuro w samym centrum Katowic,

  • Narzędzia niezbędne do pracy (komputer, telefon),

  • Wsparcie w pozyskiwaniu potrzebnej wiedzy,

  • Zróżnicowany pakiet benefitów dla każdego pracownika (prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet kafeteryjny, grupowe ubezpieczenie na życie).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Wstępny wywiad telefoniczny

2

Spotkanie