Oferta pracy

Młodszy/a Specjalista/ka ds. HR/Junior HR Specialist

LOCOTRANSSPED Sp. Z O.O.

  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Baraniaka 88C

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie całego procesu rekrutacji poprzez znalezienie odpowiednich źródeł pozyskiwania kandydatów, dobór odpowiednich narzędzi typu direct search oraz ustalenie sposobu weryfikacji Kandydatów,

  • Podejmowanie aktywnych działań w zakresie poszukiwania Kandydatów oraz promowanie ogłoszeń w mediach społecznościowych,

  • Kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacji na stanowiska asystenckie i specjalistyczne oraz wsparcie rekrutacyjne na wyższe stanowiska,

  • Dbanie o candidate experience na każdym etapie procesu rekrutacji,

  • Wsparcie w procesie onboardingu dla nowozatrudnionych Osób oraz offboardingu, dla Osób decydujących się na zmianę w życiu zawodowym,

  • Wsparcie w kreowaniu i przeprowadzaniu działań empoyer brandingowych,

  • Ścisła współpraca z całym Zespołem HR w tym też z Koleżanką z Zespołu odpowiedzialną za obszar kadr i płac,

  • Branie udziału w innych, ciekawych i równie ważnych projektach HR.

Nasze wymagania

  • Proaktywna i pozytywna postawa - damy radę, przecież nie ma rzeczy niemożliwych,

  • Maksymalne zaangażowanie - inicjatywa, otwartość na naukę, chęć do działania,

  • Wysoki poziom komunikacji - relacyjność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych oraz swoboda w prowadzeniu rozmów,

  • Dociekliwość i umiejętność wyszukiwania kluczowych informacji - im więcej wiesz tym większe są szanse na znalezienie idealnego Kandydata,

  • Doskonała organizacja pracy - porządek, plan działania, priorytetyzacja to dla Ciebie żadne wyzwanie, tylko dzień powszedni,

  • Znajomość języka angielskiego - umożliwiająca swobodną komunikację,

  • Doświadczenie w obszarze HR - szczególnie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych a reszty Cię nauczymy,

  • Poczucie humoru na bardzo wysokim poziomie - warunek konieczny :-)

  • Pasja do HR - obowiązkowo, bez tego się nie obędzie.

To oferujemy

  • Zespół marzeń - stworzony z pozytywnych HRówek, które w pracy bardzo się wspierają a po pracy uwielbiają razem spędzać czas wolny na różnych aktywnościach, np. sportowych,

  • System wdrożenia - pod skrzydłami Kolegów/Koleżanek z dużym doświadczeniem zawodowym,

  • Stabilne zatrudnienie - praktykujemy umowy o pracę od początku zatrudnienia,

  • Możliwość dalszego rozwoju i awansu - doceniamy Osoby z wewnątrz firmy awansując za efekty Ich pracy,

  • Atrakcyjny pakiet benefitów - karta Multisport, pakiet Medicover, dodatkowe ubezpieczenie grupowe,

  • Możliwość wykorzystywania języków obcych w codziennej pracy - w kontakcie z Kandydatami weryfikując ich poziom znajomości języka :-),

  • Fajne biuro w dobrze skomunikowanej lokalizacji - nowoczesne, przy Jeziorze Maltańskim,

  • Parking - bezproblemowa możliwość darmowego parkowania swojego auta blisko firmy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

W skrócie jak pracujemy?

Stawiamy mocno na współpracę, wzajemne zaufanie oraz szacunek. Jak trzeba spinamy się i pracujemy ale nie zapominamy o chwili wytchnienia i wspólnej przerwie na kawie :-). Uczymy się wiele od siebie i zawsze działamy do jednej bramki. Spędzamy ze sobą sporo czasu, przy tym stawiając na bardzo dobrą atmosferę. Pracujemy z pozytywnymi ludźmi i właśnie takich poszukujemy do Naszego HRowego Świata. Naprawdę lubimy to co lubimy. Czy Ty też lubisz HR? Nie czekaj dłużej, tylko dołącz do Nas.

Twoje CV

Liczymy bardzo na Twoją kreatywność. W końcu aplikujesz do Zespołu HR. Nie oczekujemy od Ciebie klasycznego CV. Możesz Nam opowiedzieć o sobie w zupełnie inny sposób. Grunt, aby przesłany przez Ciebie materiał zawierał informację na temat tego, co już potrafisz, co jest dla Ciebie ważne we współpracy i co możesz wnieść swoją Osobą do Naszego wyjątkowego Zespołu HR.

Od ponad 10 lat dostarczamy naszym klientom efektywne rozwiązania w zakresie transportu i logistyki, zapewniając rozwiązania dla globalnych łańcuchów dostaw. Zapewniamy codzienny serwis logistyczny dla ponad 7000 kontrahentów w całej Europy. Jeśli nie znasz naszej organizacji, przekonaj się jakie wartości są dla nas najważniejsze i dołącz do naszego zespołu specjalistów.

Przewiń do profilu firmy