Oferta pracy

Młodszy/a specjalista/ka ds. HR

ANIA KRUK Spółka z o.o.

Jana Henryka Dąbrowskiego 399

Jeżyce

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych - od selekcji aplikacji, poprzez kontakt z kandydatami i wstępne rozmowy rekrutacyjne

  • współtworzenie procesów on-boardingu i off-boardingu

  • udział w procesach planowania i realizowania programów rozwojowych dla pracowników

  • prowadzenie działań mających na celu utrzymanie efektywnej komunikacji wewnętrznej z pracownikami

  • employer branding - aktywny udział w działaniach wzmacniających pozytywny wizerunek pracodawcy wewnątrz i na zewnątrz organizacji

  • wsparcie w codziennych obowiązkach działu HR i zadaniach administracyjnych

Nasze wymagania

  • wyróżnia Cię inicjatywa i samodzielność w działaniu - dbamy o tworzenie przyjaznej przestrzeń, w której będziesz mógł/mogła przekładać swoje pomysły na realne projekty i zadania

  • posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne - umiejętność budowania relacji i formułowania jasnych komunikatów to dla nas podstawa

  • jesteś dobrym/ą organizatorem/ką i zawsze masz wszystko pod kontrolą

  • lubisz się uczyć - szukać nowych ścieżek i najlepszych rozwiązań

  • praca w zespole sprawia Ci taką samą przyjemność, jak zadania indywidualne

  • masz za sobą pierwsze doświadczenia w pracy w obszarze HR - jeśli odbyłeś/aś praktyki, staż lub była to dodatkowa Praca podczas studiów - to na start u nas wystarczy

Mile widziane

  • wykształcenie kierunkowe (np. ZZL, doradztwo personalne, psychologia)

To oferujemy

  • możliwość pracy hybrydowej (jesteśmy przyzwyczajeni - Ania zarządza firmą z Hiszpanii) lub stacjonarnie w Poznaniu

  • realny wpływ na kształtowanie biznesu i naszych działań - słuchamy, rozmawiamy, naradzamy się wspólnie,

  • rozwój: co roku rośniemy, co roku robimy coś dużego i innowacyjnego, co roku zmieniają się zakresy obowiązków poszczególnych działów - poznasz funkcjonowanie biznesu z branży retail od podszewki,

  • lubimy się uczyć i to jest dla nas bardzo ważne - w biurze znajduje się ogólnodostępna biblioteka książek biznesowych, organizujemy warsztaty i szkolenia,

  • oferujemy super zniżki na zakup biżuterii dla Ciebie, a dla Twojej rodziny i znajomych - korzystny rabat,

  • dofinansowanie karty Multisport,

  • prywatna opieka medyczna,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • spotkania integracyjne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

ANIA KRUK to niepowtarzalna historia i 12 butików z biżuterią w najlepszych lokalizacjach w Polsce. Jesteśmy jedną z najstarszych firm rodzinnych w Polsce: prawie 200 lat tradycji jubilerskiej świadczy o determinacji, wizji i mocnym oparciu w wartościach, które pozwalają firmie trwać w zmieniającym się świecie. Ania i Wojtek, młode pokolenie Kruków, stworzyło markę ANIA KRUK, która specjalizuje się w lekkiej, minimalistycznej biżuterii do noszenia na co dzień i najnowszych trendach, które jako pierwsi wprowadzamy do Polski. Biżuteria nie jest dla nas wyznacznikiem statusu, a poprawiaczem humoru, drobiazgiem, który dodaje pewności siebie.

Tworzymy młody zespół, oparty na nowoczesnych metodach zarządzania. Ciągle rośniemy. Tym razem szukamy osoby, który dołączy do naszego zespołu HR. Jeśli lubisz dynamiczne, zmienne środowisko pracy to poczujesz się u nas jak ryba w wodzie!

Przewiń do profilu firmy